Adrenalin a dobrodružství

18.06.2014 - Příjemná vycházka po vyhlídkové cestě kolem rozhledny Nisanka vás po 2 km dovede k restauraci a kavárně Nisa a k přilehlému lanovému parku... Pokračování a fotografie...

Adrenalin a dobrodružství Na nízkých lanech si můžete vyzkoušet svou základní zručnost, ale do korun stromů přes lávky a 13 lanovek se vydejte s instruktorem. Kontakt: www.park-konig.cz . Dříve zde bývala vyhlášená jezírka s gondolami a pláží, dnes se můžete osvěžit v malé požární nádrži.

Hledači adrenalinu mohou vyrazit na letní bobovou dráhu do Janova n. N. nebo do Javorníku.
S koly vás vyvezou sedačkové lanovky na Tanvaldském Špičáku, v Harrachově i v Rokytnici a drsnost sjezdu je již na vás. Nejpříjemnější je využít lanovky k nenáročnému putování po hřebenech hor.

Fotogalerie

 
 

ARCHIV AKTUALIT

nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcka na smenku bez poplatku ihned hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcka ihned pohorelice ubytovani uver na kupu nehnutelnosti nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky od soukromnika ceske budejovice statni pujcka na bydleni nebankovni pujcky na smenku stribro jak vydelat penize pres pc

Kontakt
E-mail: info@domky-nisa.cz
Mobil: 0042 0 608 968 189

Domky u pramene Nisy - to je skvělá dovolená pro celou rodinu.
Navštivte Jizerské hory s příjemným ubytováním a mnoha možnostmi sportovního i kulturního vyžití ať v zimě či v létě.  Těšíme se na Vás!


Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.