Když počasí nepřeje – kina, muzea, IQ-landia

18.06.2014 - Kromě bazénů v Jablonci n. N. a Liberci můžete navštívit... Pokračování a fotografie...

Když počasí nepřeje – kina, muzea, IQ-landia Muzeum skla a bižuterie v Jablonci n. N., Severočeské muzeum v Liberci, několik galerií, mezi je unikátním prostorem galerie v Městských lázních císaře Františka Josefa I. Několik kin, divadel, ZOO, botanická zahrada, sklárna Novosad Harrachov a mnoho dalšího, co lze za deště podniknout, dohledáte např. na www.liberec-me-bavi.cz . Přijedete-li k nám s dětmi, vězte, že IQ-landii neuniknete. Pokud upřednostníte tajné tipy, tak vám poradíme, kam chodíme sami nebo s dětmi my.

Fotografie:
Den dětí v Kořenově

 

ARCHIV AKTUALIT

nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcka na smenku bez poplatku ihned hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcka ihned pohorelice ubytovani uver na kupu nehnutelnosti nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky od soukromnika ceske budejovice statni pujcka na bydleni nebankovni pujcky na smenku stribro jak vydelat penize pres pc

Kontakt
E-mail: info@domky-nisa.cz
Mobil: 0042 0 608 968 189

Domky u pramene Nisy - to je skvělá dovolená pro celou rodinu.
Navštivte Jizerské hory s příjemným ubytováním a mnoha možnostmi sportovního i kulturního vyžití ať v zimě či v létě.  Těšíme se na Vás!


Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.