Vycházky do horských hospůdek

18.06.2014 - Opět za výhledy, v klidu a pohodě bez auta za půl hodinky dojdete k... Pokračování a fotografie...

Vycházky do horských hospůdek ...Parkhotelu na Smržovce s příjemným venkovním posezením, prolézačkami, kterými neopovrhnou ani výrostci, vyhlášenou kuchyní a výtečným pivem. Za hodinu jste v naší oblíbené hospůdce ve Zbytkách - možná se trefíte do rybích či vepřových hodů, jisté jsou výhledy na Krkonoše a přirozený prostor i pro Vaše ratolesti. Pokud se nezaseknete v půli cesty v penzionu s restaurací na Beranech či neodbočíte k vrcholové hospůdce na Černou Studnici. Výbornou kuchyní vás nezklamou U Toníčka na Horním Maxově a skvělými prolézačkami v sousedství U Hrocha (1 h pěšky od Domků Nisa).
Fotografie:

Parkhotel prolézačky
Výlet do Zbytků
Výlet na Maxov k Hrochovi

 

ARCHIV AKTUALIT

nebankovni pujcky ihned stary plzenec pujcka na smenku bez poplatku ihned hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcka ihned pohorelice ubytovani uver na kupu nehnutelnosti nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky od soukromnika ceske budejovice statni pujcka na bydleni nebankovni pujcky na smenku stribro jak vydelat penize pres pc

Kontakt
E-mail: info@domky-nisa.cz
Mobil: 0042 0 608 968 189

Domky u pramene Nisy - to je skvělá dovolená pro celou rodinu.
Navštivte Jizerské hory s příjemným ubytováním a mnoha možnostmi sportovního i kulturního vyžití ať v zimě či v létě.  Těšíme se na Vás!


Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.